Anasayfa / Medyum Armağan Hakkında / Medyum Medyumlar Medyum Armağan

Medyum Medyumlar Medyum Armağan

Medyum Armağan 30. YIL DİLE KOLAY

Medyum Armağan 30 Yıl önce Mısır’da El Ezher Üniversitesi ilahiyat fakültesinde tahsil görmüş ve 30 yıldır yaptığı ERMENİ BÜYÜLERİ ile DÜNYACA ÜNLÜ MEDYUM ARMAĞAN olarak anılmıştır. Van ilinde AKDAMAR KİLİSESİNDE yıllarca hizmet vermiş olan MEDYUM ARMAĞAN Uzman olduğu ERMENİ BÜYÜLERİ konusunda Medyumlar arasında en çok deneyimi olan medyum’dur. Medyum Armağan sizler için 7/24 hizmet vermektedir. Sizde her zaman çekinmeden kedisine ulaşabilirsiniz. Güvenilir medyum olan ve konusunda uzman olarak çalışmaktadır.

Bu günlerde insanların kendilerini çaresiz hissettikleri bazı sağlık ve manevi problemlerden faydalanarak haksız kazanç sağlamaya çalışan sözde medyumlar türemiştir. Siz bu sahtekar kişiliklere itibar göstermeyin ve zaman kaybetmeyin. Sizin medyumluk konusunda 30 yıldır yaptığı çalışmalarla kendini kanıtlamış bir medyumunuz var. Medyum Armağan sorunlarınızda İstanbul‘da ve İzmir‘de sizin yanınızda olacak gerçek bir medyum’dur. Büyü ilimlerinin bir çoğuna sahip olan Medyum Armağan ile çalışmak sizin için bir artı olacaktır ve en güzel yanıda çalışmadan önce arayarak sorunlarınızı danışabilir, medyumlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

   Medyum Armağan;

“Medyum, medyumlar, medyumluk denildiğinde medyum camiasında akıla ilk gelen isim olmaktan gurur duyuyorum.”

medyum
medyum

Günümüze gelene kadar bir çok insanın derdine deva buldum, sürüsüyle seveni kavuşturdum, evini terk eden erkeği geri getirme büyüsü ile geri getirerek evliliği kurtardım, severek evlenemeyen bir çok insanı evlendirmek için çalışmalar yaparak mutluluğa sebep oldum.

Uzman medyum unvanını almak çok zor ve meşakkatli bir iştir ama insanlar tarafından Uzman Medyum olarak değerlendirilmek çok gurur vericidir. Medyumların arasında uzman medyum olarak bilinmek çok güzel.

Bu arkadaşlar benden duydukları memnuniyetlerini Hakkımda Yorumlarınız sayfasında yayınlayarak teşekkür ettiler, bende onlara teşekkür ediyorum. Ben sizler için medyumum ve sizlere yardımcı olmak için bu medyum internet sitesini kurdurdum.

Bana ulaşmak için 0538 331 72 11 nolu telefonumdan arayabilirsiniz ya da  medyumarmagan@hotmail.com adresime mail gönderebilirsiniz. Ben maillerinizi okuyarak mutlaka size geri dönüş yapacağım.

5 Yorum

  1. Medyum Armağan hoca

    ilk aradığımda bana yıldızname baktığında hakkımda söylediklerini duyunca şok oldum. Sanki beni çok yakın tanıyan biri hakkımdaki herşeyi tek tek söylüyormuş gibi hissettim. Bana önümüzdeki günlerde çok iyi bir yere geliceksin dedi. Ben gerçekten çok iyi yerlere geldim çok seviyorum medyum Armağan hocam iyi bir insan nederse oluyor teşekkür ediyorum hocama.

  2. Merhaba benim kısmetlerim kapalıydı. Medyum Armağan hocam açtı şimdi bir işim ve sevdigim biri var hayatımda kızmet açma büyüsü çok etkili sonuçlar aldım. çok teşekkür ederim arkadaşlar güvenilir Medyum Armağan hocam tavsiye ederim.

  3. Evlenmeye karar verdik. Sevgilimi ailemle tanıştırdım. Aslında erkek arkadaşım çok sempatik biridir ama ailem istemedi onunla beraber olmamı. İşini bahane ettiler memleketini bahane ettiler. Bu durum beni resmen yıktı. 6 yıldır deli gibi sevdiğim adamla evlenmeye karar verdik ama ailem istemiyordu. Ben bu durumdan sonra Medyum Armağan hocama ulaştım sonra Medyum Armağan hocam ailemi ikna etti. Sevdigim kişiyle nişanladım allahım senden razı olsun Medyum Armağan hocam bu sorundan siz kurtardınız beni teşekkür ederim…

  4. Sevgilimden ayrılmıştım. Aramız çok kötüydü ve hiç iletişim kuramıyorduk tekrar birleşmek için. Armağan hocayı tavsiye üzerine aradım ve bana geri getirme işlemi yaptı. Aradan çok fazla bir zaman geçmeden sonuç verdi ve sevgilim bana tekrardan döndü. Size çok teşekkür ediyorum hocam. Herkese tavsiye ediyorum Armağan hocayı.

  5. Medyum Armagan hocam canbar aşk büyüsü için uygulama yaptı başardı benim işlemim oldu. Kendisine Saygılarımla sagolsun hocam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir