Anasayfa / Genel / Kısmet Açma Duası Nedir ?

Kısmet Açma Duası Nedir ?

Kısmet Açma Duası Nedir ?

Kısmet açma duası her kişiye özgü olarak yapılmalıdır. Yapılan vefklerin yerine gelmesi için bireyler hakkında geniş bilgiye sahip olunması ve bu kişiler özel çalışmalar yapılmalıdır.

Aşk Büyüsü
Aşk Büyüsü

11 Yorum

 1. merhaba bende kısmet açma büyüsü yaptırmak istiyorum yıllardır evlenmeyi bekliyorum ama hiç kısmetim çıkmadı hayatımı birisiyle beraber yaşamak istiyorum hocam kısmet açma büyüsü bana iyi gelir mi?

 2. Hocam merhaba ben kısmet açma büyüsünü işlerimin açılması için yaptırmak istiyorum yaptığım işte çok para kazanmak istiyorum acaba kısmet açma büyüsü buna yardımcı olur mu? Bahtımın bağlı olduğunu düşünüyorum bana yardımcı olabilirmisiniz?

 3. Armağan hocamm ben evleniyorum sizin sayenizde asla evlenemem diyordum ama birden kısmetim açıldı ve çok sevebileceğim bir insan çıktı karşıma kısmet açma büyüsü sayesinde artık bende mutluyum arkadaşlar sizde evlenmek istiyorsanız mutlaka Armağan Hocaya kısmet açma büyüsü yaptırın.

 4. Hocam merhaba benim ablam var hala evlenmedi bu yaşına kadar hiç kısmeti çıkmadı acaba ona kısmet kapama büyüsü mü yaptılar bilmiyorum. Onunda evlenmesini mutlu olmasını istiyorum kendisi ne kadar istemiyorum desede oda istiyor biliyorum hocam bu işi nasıl çözebiliriz.

 5. medyum armağan hocam kısmetinin kapalı olduğunu söylerek bana kısmet ile ilgili büyü yaptı. kısmetimin açıldığını hissediyorum ve çok rahatım. ellerinden öpüyorum armağan hocam.

 6. HOCAM KISMETİMİN KAPALI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. İŞ YAPIYORUM TİCARETTE BATIYORUM. EVLENİCEM BİR TÜRLÜ KIZIN AİLESİNİ NİŞANA İKNA EDEMİYORUM. ESKİDEN BÖYLE DEĞİLDİ HALİM VAKTİM YERİNDEYDİ KIZIN ANNESİDE SEVERDİ BENİ BİR YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ SİZİNLE İLETİŞİM KURSAM?

 7. HOCAM MERHABA BİZİM BİR KOMŞUMUZUN KIZI VARDI SİZE KISMET AÇMA BÜYÜSÜ YAPTIRMIŞ GERÇEKTEN DE KIZIN KISMETİ AÇILDI ÇOK İSTEYENİ OLDU ŞUAN EVLENECEK BENDE KISMET AÇMA BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İSTİYORUM HOCAM NASIL ULAŞIRIM SİZE.

 8. BU KISMET AÇMA BÜYÜSÜ İŞ YERİ İÇİN FİLANDA YAPILIYOR MU?

 9. işlerim bir türlü yolunda gitmiyordu ne yapıcağımı şaşırdım son çare medyum armağan hocaya gitim kendisine sorunlarımı anlattım 30 gün geçti şuan herşey yolunada gidiyor.

 10. BÜYÜ NASIL YAPILIR

  KISMET AÇMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR YAPILMASI İÇİN NELER GEREKİR HOCAM NE İLE BU BÜYÜYÜ YAPIYORSUNUZ. BENDE KISMETİMİN AÇILMASINI İSTİYORUM

 11. BENİM İŞLERİM BİRDEN TERS GİTTİ VE HERŞEY ALT ÜST OLDU HOCAM. ŞİRKETİM VARDI ARABALARIM EVİM VARDI HEPSİ BİRDEN GİTTİ. ACABA BANA KISMET KAPAMA BÜYÜ MÜ YAPILDI ÜZERİMDE BÜYÜ VARMI YOK MU NASIL ÖĞRENEBİLİRİM SİZDEN BAŞKA MEDYUMA YAZMADIM SİZ BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir