Anasayfa / Büyüler / Kara Büyü

Kara Büyü

İstanbul Medyum
İstanbul Medyum

Kara büyü neden yapılır?

Bir kişiye kötülük ya da zarar verme amacı ile yapılan bir büyüdür. Kara büyü yapılan kişinin işleri ters gider hayatında engeller ile gerçekleşir.

Kara büyü kime yapılır?

Kara büyü size zarar veren, kötü davranan intikam almak istediğiniz kötü kişilere yapılır. İyi kişiler üzerinde kara büyünün tesiri çok azdır. Gerçek ve etkili bir büyü olan kara büyü yıllardır kötülük amacı ile yapılan bir büyüdür.

Kara büyü kolay bozulur mu?

Kara büyü yaptırmadan önce çok iyi düşünmelisiniz, kara büyüyü yapmak kadar bozmakda zordur. Çünkü kara büyü Kara Büyüler, en karanlık, soğuk, hayvanlar ve kanlarıyla yapılan büyülerdir. Kara Büyü yapılan kişiye çok kötü sonuçlar doğurabilir ve daha sonra kara büyüden vazgeçmek isterseniz artık çok geç. Bunun için yaptırmadan önce mutlaka doğru, düzgün bir şekilde düşünülmeli ve öyle karar verilmelidir.

Kara büyü bozan medyumlar?

Kara büyü yapılmasında da bozulmasında da tecrübeli ve işin ehli bir medyum ile çalışmak gerekir. İlk kez kara büyü yapmaya kalkışan kişi mutlaka küçük hatalar yapabilir ve bu küçük hataları düzeltemeyebilirsiniz.

Medyum Armağan bu güne kadar yüzlerce kara büyü çalışması yapmış ve hepsinde olumlu sonuç almıştır. Kara büyü konusunda çalışabileceğiniz en tecrübeli medyum medyum armağandır.

17 Yorum

 1. izmirde kara büyü bozan medyumlardan tanıdığı olanlar var mı arkadaşlar? çok acil ihtiyacım var

  • Bence bu konuda Armağan hoca en iyisi çok iyi bir medyum Kara büyü filan bırakmaz kimsede vallahi ben onunla çok çalıştım beni bir sürü müsibetten kurtardı

 2. Armağan hocam Allah sizden razı olsun iyi ki sizinle karşılaşmışım beni bu dertten sizden başkası kurtaramazdı En iyi medyum Armağan Hoca’dır arkadaşlar. Büyü bozma konusunda kendisi uzman medyum dur.

 3. Medyum armağan ben üzerimde kara büyü olduğunu düşünüyorum acaba bu büyüyü bozabilirmisiniz. Büyü bozmak için neler gerekiyor. Bu büyüyü bozarsanız beni büyük bir dertten kurtarmış olursunuz.

 4. Medyumlar arasında en iyi kara büyü bozan medyum kim acaba medyumlar ile çalışanlar var mı bu konuda bana yardımcı olabilecek biri varmı?

 5. MERHABA KARA BÜYÜ OLDUĞUNU NASIL ANLARIZ ARKADAŞLAR BANA CEVAP VEREN OLUR MU?

 6. Merhaba ben musa İstanbuldan yazıyorum beni iş ortaklarım çok kötü bir şekilde dolandırdı onlara kara büyü yaptırmak isityorum onlarda benim gibi batsın yok olsunlar istiyorum acaba kara büyü beni işimi görür mü?

 7. Arkadaşlar bu sıkıntıyı bende çektim . Benim ailem üzerinde kara büyü vardı sağ olsun medyum armağan bizi çekip kurtardı bu büyünün arasından . Eğer bu tür sıkıntılarınız varsa hiç sıkıntı etmeyin medyum armağan bu konularda çok uzman bir medyum dur . Korkmanıza gerek yok ona istediğiniz gibi her şeyi anlatabilirsiniz .

 8. Üzerimde kara büyüsü olduğunu düşünüyorum ve bunu ancak uzman medyumlar bozabilirmiş.Armağan hocam siz kara büyüyü bozabilirmisiniz ne yapmam gerekiyor

 9. Merhaba ben birine kara büyüsü yaptırmak istiyorum ama sadece o kişi etkilensin ailesi filan etkilenmesin bu mümkün mü? Kara büyü sadece yapılan kişiyi mi etkiler yoksa etrafındakilerede etki eder mi?

 10. merhaba 2 yıldır kabus gibi günler geçiriyorum hergünün sorun bir türlü karanlık günlerden çıkamıyordum üstümdeki kara büyü medyum Armağan hoca bozdu kendisine çok teşekkür ediyorum.

 11. Gamzeli Gamze

  Kara büyü yaptırmak istiyorum bir arkadaşım size yaptırmış ve gerçekten olanlara kendisi bile inanamamış iyi bir medyum olduğunuzu söyledi bende sizinle çalışmaya karar verdim

 12. Kendimi bildim bileli çok asi ve hırçın bir kızım ailem tarafından hep dışlanmışımdır bu yüzden çünkü kimseyle anlaşamam kimseyle konuşmam ve kimseyi sevmem benim böyle olmamım sebebinin annemin bana hamileyken büyü yapılmasıymış o büyü de bana geçmiş kara büyü olduğunu söylüyorlar acaba bu büyüyü bozabilirmiyiz?

 13. Armağan Hocam Kara büyü yaptırmak günah mıdır?

 14. Merhaba hocam buyu yapmak istiyorum yardimci olabilirmisiniz.

 15. Büyülerle ilgili konusmak istiyorum.Cevap yazabilirseniz cok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir