Anasayfa / İzmir Medyumlar / İzmir Medyum Yorumları

İzmir Medyum Yorumları

İzmir Medyum Yorumları

İzmir Medyum Yorumları İzmirdeki medyumlar hakkında sizlerden gelen medyum yorumlarıyla oluşan bu sayfada yer alan bütün yorumlar denetlenerek yayınlanmaktadır. Lütfen hakaret, küfür, rencide edici sözlere yorumlarınızda yer vermeyiniz. İyi veya kötü yönde izmir medyum yorumları paylaşabilirsiniz.

İzmir medyumları ile yaptığınız çalışmalarının başlangıçları hakkında , bu büyü çalışmalarına nasıl başladığınız konusunda bilgilere yorumlarınızda yer vererek okuyan kişilerin bilgi sahibi olmalarına yardımcı olabilirsiniz.

İzmir Medyum Yorumları
İzmir Medyum Yorumları

İzmir medyum yorumlarınızda, çalışma yaptığınız medyumlar ile aranızda geçen çalışma sürecinin gün bilgisini, yaşadığınız zorluklara yorumlarınızda bahsederek büyüler ve büyü yapılışı hakkında yorumları okuyan kişilerin bilgi sahibi olmasına yardımcı olabilirsiniz.

İzmir medyum yorumları genellikle medyumlar hakkında iyi veya kötü başarılı ya da başarısız şeklinde olum ve olumsuz medyum tavsiyeleri ile insanların izmir medyumları arasında bir seçim yapması gereken süreçlerde seçimde etkileyici faktör olarak etki etmektedir.

Bu nedenle yorumlarınızı yazarken gerçek anılarınızdan pay vermeniz ve izmir medyumları hakkında bilgi paylaşmanız, memnun kaldınız medyumları tavsiye etmeniz rica olunur.

 

5 Yorum

  1. Kaynanam yüzünden Eşim beni boşanmak üzereydi kaynanam hakkında çıkardığı dedikodular Bunada inanan eşim bana o kadar dayak attı ki Kaynanamın yüzünden bir yakınım sayesinde. Medyum Armağan Hoca yol açtı Armağan hocamı yaptığı dil bağlama Ve eşime bağlılık büyüsü ile bütün Hayatım düzene girdi bana yapılanların cezasını Kaynanan bir gün çekecek ama dilinin bağlanması benim için en büyük mucize

  2. Merhaba izmirin en deyer verilen hocası Medyum Armağan hoca sevgilimle barışmam için bana çok yardımcı oldu onun sayesinde sevgilim ona büyük bir aşkla bağlanıp güzel bir gelecek verdi çok mutluyum hocam Teşekkür ederim

  3. Benim gece olunca hayal kurmaya ve kendimi vesveseye getiriyordum uykularım bile zehir oluyordu bana. Ne olduğunu anlamış değildim Medyum Armağan hocaya bakım yaptırana kadar Armağan Hocanın bakımında bana. Musallatarın geldiğini öğrendim Armağan hocam 22 günlük bir işlemle musallatlardan kurtardı beni hiç bir sorunum kalmadı hayatımı bana geri verdi Allah razı olsun.

  4. İyi günler bende nişanlım beni sürekli adatıyodu evlenmek üzereydik bunu yakaladıgımda yüzükleri attım. Ama hayla için rahat degildi beni hayal kırıklığına uğrattın için ben de ona büyü yaptırmaya karar verdim karşıma ilk çıkan. Medyum Armağan Hoca oldu Armağan hocaya kısmet kapama büyüsü yaptırarak bana yaptığının bedelini ödemesini istedim. Teşekkür ediyorum ben sonuçları istediğim gibi aldım Armağan Hocadan

  5. Canbar büyüsü yaptırmak isteyenler için. Medyum Armağan hocamı en içten dileklerimle sizlerin öneriyorum. Kendisi benim için canbar büyüsü yaptı olağanüstü sonuçları aldım ellerinizden öpüyorum Armağan hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir